کریپتوکارنسی کریپتوکارنسی .

کریپتوکارنسی

علت محبوبیت کریپتوکارنسی در سال ها اخیر

شرکتهای فعال در این بخش به طور کلی در کشورهایی با شفافیت کم مانند روسیه، چین یا گرجستان مستقر هستند. اکثر صرافیهای فعال در سطح جهانی از نوع صرافیهای متمرکز هستند، یعنی افرادی در این صرافیها بر حسابها و دارایی کاربران نظارت دارند. ماینرها با محاسباتی سنگین با کامپیوتر های خود که عمدتا در ابتدا CPU کامیپوتر ها ، پس از مدتی GPU و سپس دستگاه های ASIC بود به تائید تراکنش ها می پرداختند و این اکوسیستم گردش مالی خود را به نحوی خوب و بدون مشکل ادامه میداد.

با این حال با توجه به سیاست های تحریمی، امکان استفاده از این صرافی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. هر سوالی در مورد نحوه خرید و فروش بیت کوین در صرافی داخلی و خارجی دارید، خوشحال می شویم با ما مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنیم. بنابراین کوین و توکن هر دو ارز دیجیتال هستند، با این حال برخی از افراد هستند که این دو مفهوم را برای ارزهای مختلف بکار میبرند.

در واقع عمده ترین مزیت بازار کریپتوکارنسی نسبت به سایر بازارهای سرمایه گذاری مانند طلا، سکه و زمین، این است که شما می توانید به دلار کسب سود کنید و همسو با افزایش قیمت دلار و همینطور بالا رفتن قیمت ارزهای دیجیتالی که بر روی آن ها ترید انجام می دهید، سرمایه خود را به راحتی افزایش دهید.

اگر می خواهید با سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی بیشتر آشنا شوید کافی است به سایت btcyas مراجعه کنید.


برچسب: کریپتوکارنسی، ارز دیجیتال، رمز ارز، btcyas، ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۸:۵۶ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)