کریپتوکارنسی کریپتوکارنسی .

کریپتوکارنسی

آینده کریپتوکارنسی چگونه خواهد بود؟

بدون شک باید حریم خصوصی را به عنوان یکی از مهمترین تفاوتهای میان ارز دیجیتال و رمز ارزها معرفی کرد. یکی از مهمترین تفاوتهایی که میان ارز دیجیتال و رمز ارز وجود دارد، غیرقابل بازیابی بودن آنها در صورت هک شدن است. غیرقابل بازیابی بودن حساب در صورت هک! تراکنشهایی که با رمز ارزها در شبکه بلاک چین انجام میشوند، غیرقابل بررسی و ردیابی هستند؛ این مسئله ممکن است در صورت هک شدن حساب، موجب از بین رفتن دارایی شما شود.

فرضاً اگر شما به مدت یک سال ارز دیجیتال هیدرا را در صرافی کوکوین استیک کنید، میتوانید سال دیگر در همان زمان، ارز دیجیتال هیدرا را بر اساس قیمت لحظهای آن دریافت کنید و علاوه بر آن در طول این یک سال از طرف صرافی کوکوین، بهصورت دورهای از استیک رمز ارز هیدرا سود دریافت کنید. تا اینکه در سال ۲۰۱۳ در جایی قرار گرفت که سرمایهگذاران زیادی داراییهای خود را صرف خرید و نگهداری آن میکردند تا در آینده به سودهای کلان برسند. این ارز دیجیتال توسط یک شخص با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو و در سال 2009 میلادی خلق شد. 

کریپتوکارنسی یکی از جذاب ترین بستر ها برای سرمایه گذاری است که در سالهای اخیر هم بسیار محبوب شده است. اگر شما هم می خواهید درباره این بستر بیشتر بدانید کافی است به سایت btcyas به این آدرس مراجعه نمایید.


برچسب: کریپتوکارنسی، ارز دیجیتال، رمز ارز، btcyas، ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۱:۰۲ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)