كريپتوكارنسي كريپتوكارنسي .

كريپتوكارنسي

روش هاي معامله كريپتوكارنسي

پرايس اكشن نيز از محبوب ترين روش هاي معامله گري در بازار كريپتوكارنسي مي باشد كه بر حسب واكنش قيمتي نسبت به كندل ها و روندهاي قيمتي ارز ها انجام مي شود. چرا رمزارز توانست محبوب شود؟ به ياد داشته باشيم كه رمزارز يك پديدهي جهاني است كه هيچكس قادر به كنترل آن نيست و هيچ دولتي نميتواند آن را تحريم كند.

تجزيه و تحليل تخصصي بر اساس اكتشافات رياضي لئوناردو پيزانو (Leonardo Pisano) به عنوان فيبوناچي شناخته مي شود. همانطور كه قبلاً اشاره كرديم برخي از كريپتوكارنسيها فقط جهت كلاهبرداري به وجود آمدهاند؛ بنابراين سرمايهگذاري در اين بازار مالي نيازمند تحليل تخصصي ميباشد. اين تحليلگر بازارهاي مالي همچنين با اشاره به وضعيت فعلي رمزارزها ادامه داد: بازار رمزارزها براي رسيدن به يك شرايط خوب نياز دارد به كانالهاي پايين افت و كفسازي كند.

شما مي توانيد با مراجعه به سايت btcyas در اين باره بيشتر مطالعه نماييد كافي است كليك كنيد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۴:۱۶ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

امنيت كريپتوكارنسي

در واقع كريپتوگرافي يا رمزنگاري در دنياي كريپتوكارنسي ها اين اطمينان را به ما ميدهد كه تراكنش هاي ما در اين شبكه به طور كامل محرمانه بوده و به هيچ وجه كسي نميتواند در اين كارها اختلال ايجاد كند.

در اين زمينه مجموعه خدمات ارزي همتاپي علاوه بر ارائه قيمت روز رمز ارزها، خدمات تبديلي و معاملات ارزهاي ديجيتال را از طريق كريپتو و ريال به كاربران عزيز خود ارائه ميدهد. اگرچه مدت زيادي از ظهور رمز ارزها نمي گذرد؛ با اين حال تاكنون چند ميليون كريپتوكارنسي، توكن، NFT و … اين مجهول بودن هويت باعث شده برخي محققان حوزه ديجيتال به اين نتيجه برسند كه اصلا شخصي با چنين نامي وجود نداشته و اين نام مستعار يك گروه رمز نويسي است.

بيت كوين با موفقيت عمدهاي كه در بازار بدست آورده است توانسته به عنوان يك ارز رايج در جهان شناخته شود و بسياري از افراد كه توانايي استفاده و بهره برداري از آن را دارند، براي انجام پرداختها، سرمايه گذاري و كسب درآمد از بيت كوين استفاده كنند.

اگر شما هم علاقه مند به كريپتوكارنسي و يادگيري آن هستيد كافي است به وب سايت btcyas مراجعه نماييد. 


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۳۹:۳۵ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

مشاوره تخصصي در زمينه كريپتوكارنسي

اقبال كسب و كارها به ارزهاي ديجيتالي كماكان رو به گسترش است. در واقع چنانچه شركتهايي همچون فيسبوك و گوگل كه داراي شبكه بسيار گستردهاي در جهان هستند به اين بازار وارد شوند، اقتصاد جهاني براي هميشه تغيير خواهد كرد.

دوره آموزش غيرحضوري فاركس شامل مفاهيم و شاخصههاي اقتصاد كلان، آموزش فاندامنتال، آموزش تكنيكال، اصول مديريت سرمايه در بازار فاركس، مديريت ريسك، استراتژي مناسب معاملهگري موفق و … اين مكانيسم شامل استخراج (Mining) نيست؛ در عوض از شما ميخواهد كه براي مشاركت در شبكه، سكهها يا توكنهاي خود را به اشتراك بگذاريد.

بيت كوين از زمان عرضه به دليل رمزنگاري بسيار پيچيده و قدرتمند خود توانسته است با ارزشترين، پرمعاملهترين و مورد اعتمادترين ارز ديجيتال در جهان شناخته شود. فردي به نام ساتوشي ناكاموتو خود را سازنده بيت كوين معرفي كرده است اما هنوز اطلاعي در مورد هويت او در دست نيست.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره كريپتوكارنسي كافي است به سايت btcyas مراجعه كنيد براي اينكار به اين آدرس مراجعه نماييد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۳۵:۱۵ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

بسترهاي استفاده از كريپتوكارنسي كدامند؟

كساني هستند كه با عنوان ماينر اين رشته كدها را توليد مي كنند. به شما امكان مي دهد اخذ پوزيشن خريد يا فروش را بسته به بالا يا پايين آمدن قيمت كريپتوكارنسي، تنظيم كنيد.

براي دريافت،ارسال و نگهداري كريپتوكارنسي ها نيز به يك حساب نياز داريد كه والت يا كيف پول ناميده مي شود. اولين كريپتو دنيا كه ما آن را به خوبي مي شناسيم ارزي است به نام Bitcoin كه به سرعت پس از عرضه كدهاي آن و امكان ماين و استخراج آن به يك ارزديجيتال پرطرفدار بين برنامه نويسان و متخصصان كامپيوتر تبديل شد.

اولين بيت كوين در سال ۲۰۰۹ ايجاد شد. سرعت تنظيم و اجراي مقررات ارزهاي رمزنگاري شده از زمان معرفي اولين ارز ديجيتال تا سالهاي متوالي بسيار كند پيش ميرفت؛ اما در سالهاي اخير با افزايش محبوبيت و اقبال عمومي به بازار ارزهاي ديجيتال، سرعت اجراي اقدامات نظارتي نيز در سراسر جهان افزايش يافته است.

اگر مي خواهيد بدانيد كه چگونه از كريپتوكارنسي استفاده كنيد و با آن معامله انجام دهيد كافي است به وب سايت btcyas مراجعه كنيد براي اينكار اينجا كليك كنيد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۳۱:۵۱ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

علت محبوبيت كريپتوكارنسي در سال ها اخير

شركتهاي فعال در اين بخش به طور كلي در كشورهايي با شفافيت كم مانند روسيه، چين يا گرجستان مستقر هستند. اكثر صرافيهاي فعال در سطح جهاني از نوع صرافيهاي متمركز هستند، يعني افرادي در اين صرافيها بر حسابها و دارايي كاربران نظارت دارند. ماينرها با محاسباتي سنگين با كامپيوتر هاي خود كه عمدتا در ابتدا CPU كاميپوتر ها ، پس از مدتي GPU و سپس دستگاه هاي ASIC بود به تائيد تراكنش ها مي پرداختند و اين اكوسيستم گردش مالي خود را به نحوي خوب و بدون مشكل ادامه ميداد.

با اين حال با توجه به سياست هاي تحريمي، امكان استفاده از اين صرافي براي كاربران ايراني وجود ندارد. هر سوالي در مورد نحوه خريد و فروش بيت كوين در صرافي داخلي و خارجي داريد، خوشحال مي شويم با ما مطرح كنيد تا شما را راهنمايي كنيم. بنابراين كوين و توكن هر دو ارز ديجيتال هستند، با اين حال برخي از افراد هستند كه اين دو مفهوم را براي ارزهاي مختلف بكار ميبرند.

در واقع عمده ترين مزيت بازار كريپتوكارنسي نسبت به ساير بازارهاي سرمايه گذاري مانند طلا، سكه و زمين، اين است كه شما مي توانيد به دلار كسب سود كنيد و همسو با افزايش قيمت دلار و همينطور بالا رفتن قيمت ارزهاي ديجيتالي كه بر روي آن ها تريد انجام مي دهيد، سرمايه خود را به راحتي افزايش دهيد.

اگر مي خواهيد با سرمايه گذاري در كريپتوكارنسي بيشتر آشنا شويد كافي است به سايت btcyas مراجعه كنيد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۸:۵۶ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

معاملات كريپتوكارنسي چگونه انجام مي شود؟

معاملات كريپتوكارنسي شامل پيش بيني تغييرات قيمت كريپتوكارنسي از طريق حساب معاملاتي CFD يا مبادله براي خريد يا فروش سكه هاي اصلي است. اين فرايند را ماينينگ يا استخراج نامگذاري مي كنند كه به توليد رمزارزها مي انجامد و ماينرها در ازاي آن پاداش دريافت مي كنند. بيتكوين در آن انجمن تا سال 2010 مورد بحث و بررسي قرار گرفت و ساتوشي ناكاموتو هر از گاهي نسخه اي جديد و يا بروزرساني از كدهاي خود منتشر مي كرد تا بقيه برنامه نويس ها نيز در مورد آن نظر بدهند. بيتكوين از تكنولوژي اي كه ساتوشي ناكاموتو برنامه نويسي كرده بود و كدهاي بيتكوين را غيرمتمركز نگه ميداشت يعني بلاكچين استفاده مي كند و براي انتقال هر ارزديجيتالي، بلاكچين آن ارز بايد تراكنش را به خوبي تائيد كند و سپس انتقال آن بصورت كامل انجام ميشود.

تاريخچه كريپتوكارنسي به ده 1980 بر مي گردد، در اين دفعه افرادي همچون توسعه دهنده بيت تورنت و تعدادي از برنامه نويس ها و هكر ها به دنبال ساخت ارزي قابل معامله توسط هكر ها و برنامه نويس ها بودند، بيت تورنت بعد ها از توسط سازنده آن توسعه داده شده اما در سال 2009 بود كه فرد يا افرادي حقوقي يا حقيقي با نام مستعار ساتوشي ناكاموتو در يك انجمن برنامه نويسي دقت به انتشار كدي كردند كه آن را كد “بيتكوين” مي ناميدند.

اگر علاقه منديد دررابطه با كريپتوكارنسي بيشتر بدانيد كافي است به ادرس سايت btcyas مراجعه نماييد .


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۶:۱۰ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

بازار كريپتوكارنسي در سال 2022

كريپوكارنسي، يك رشته كد صفر و يك مي باشد كه بر روي شبكه عمومي بلاكچين به ثبت مي رسد. ماينرها قدرت پردازش سيستم كامپيوتر يا دستگاه ماينينگ را براي حل معادلات در اختيار شبكه قرار مي دهند و با رمزگشايي مسئله تراكنش ها را تاييد مي كنند.

بازار كريپتوكارنسي چيست : كريپتو كارنسي يا ارزهاي رمزنگاري شده يك بازار از ارزهاي ديجيتال شده و بهادار هستند كه با استفاده از رمزنگاري و كدنويسي خلق ، انتشار و عرضه و مديريت مي شوند، ارزهاي رمزنگاري شده و CryptoCurrency ها همگي از يك تيم توسعه دهنده كه علاقه به تسهيل يك فرايند يا ارائه يك خدمات با استفاده از فناوري بلاكچين هستند تشكيل مي شوند.

همچنين در افت قيمت ها نيز درصورتي كه پيش بيني ميشود كه ارزي افت قيمتي داشته باشد شما ميتوانيد با باز كردن معامله كوتاه مدت يا Sell به كسب سود از آن بپردازيد. هرچند كه اين بازار جديد است، به دليل بهره هاي غير قابل پيش بيني نوسانات قابل توجهي را پيش بيني مي كند.

كافي است به وب سايت btcyas مراجعه كنيد تا اطلاعات بيشتري در اين زمينه به دست آوريد. براي اينكار كليك كنيد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۳:۴۸ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

آينده كريپتوكارنسي چگونه خواهد بود؟

بدون شك بايد حريم خصوصي را به عنوان يكي از مهمترين تفاوتهاي ميان ارز ديجيتال و رمز ارزها معرفي كرد. يكي از مهمترين تفاوتهايي كه ميان ارز ديجيتال و رمز ارز وجود دارد، غيرقابل بازيابي بودن آنها در صورت هك شدن است. غيرقابل بازيابي بودن حساب در صورت هك! تراكنشهايي كه با رمز ارزها در شبكه بلاك چين انجام ميشوند، غيرقابل بررسي و رديابي هستند؛ اين مسئله ممكن است در صورت هك شدن حساب، موجب از بين رفتن دارايي شما شود.

فرضاً اگر شما به مدت يك سال ارز ديجيتال هيدرا را در صرافي كوكوين استيك كنيد، ميتوانيد سال ديگر در همان زمان، ارز ديجيتال هيدرا را بر اساس قيمت لحظهاي آن دريافت كنيد و علاوه بر آن در طول اين يك سال از طرف صرافي كوكوين، بهصورت دورهاي از استيك رمز ارز هيدرا سود دريافت كنيد. تا اينكه در سال ۲۰۱۳ در جايي قرار گرفت كه سرمايهگذاران زيادي داراييهاي خود را صرف خريد و نگهداري آن ميكردند تا در آينده به سودهاي كلان برسند. اين ارز ديجيتال توسط يك شخص با نام مستعار ساتوشي ناكاموتو و در سال 2009 ميلادي خلق شد. 

كريپتوكارنسي يكي از جذاب ترين بستر ها براي سرمايه گذاري است كه در سالهاي اخير هم بسيار محبوب شده است. اگر شما هم مي خواهيد درباره اين بستر بيشتر بدانيد كافي است به سايت btcyas به اين آدرس مراجعه نماييد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۱:۰۲ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

درباره حوزه كريپتوكارنسي بيشتر بخوانيم!

مقايسه رشد مشاغل حوزه كريپتوكارنسي و فناوريهاي ديگر به خوبي نشان ميدهد كه چه پيشرفتهاي قابل توجهي در اين حوزه رخ داده است. مدير شركت تسلا موتورز در سالهاي گذشته علاقه زيادي به ارزهاي ديجيتال نشان داده و حتي به تازگي از بيت كوين براي پرداخت وجه خدمات از سوي مشتريان هم پشتيباني ميكند.

همچنين لازم به ذكر است كه بدانيد ارزش بازار نقره نيز حدود 1.28 تريليون دلار است و به همين دليل بيت كوين حدود 2 برابر نقره نقدينگي را به خود اختصاص داده است. اما از آنجايي كه ممكن است افرادي نه چندان ثروتمند هم تحت تاثير اين جو قرار بگيرند، من خيلي به بيت كوين خوشبين نيستم. شما ميتوانيد با استفاده از رمز ارزها، پرداختهاي بينالمللي خود را نه تنها در كوتاهترين زمان، بلكه با هزينه بسيار پايين انجام دهيد.

سومين و البته نه كماهميتترين نكتهاي كه بايد قبل از ورود به بازار رمزارز و سرمايهگذاري بر روي آن، مورد توجه قرار بدهيد، نوسانات بالاي بازار است. البته در كنار انتقال سريع و ساده پول در شبكه برون مرزي، هزينه پايين انجام تراكنشها هم مدنظر سرمايهگذاران قرار دارد. يكي ديگر از مهمترين ويژگيهاي رمز ارزها را ميتوان هزينه و كارمزد پايين دانست.

شما مي توانيد با مراجعه به وب سايت btcyas از مشاوره هاي رايگان و تخصصي تيم ما بهترين استفاده را كنيد. براي اينكار اينجا كليك كنيد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۷:۵۰ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

هرآنچه كه درباره كريپتوكارنسي نمي دانيد!

در اينگونه برنامه ها شخص يا گروه خاصي وجود ندارد كه به واسطه برخورداري از قدرت بيشتر توانايي سلطه و نظارت به اعمال و رفتار ساير اعضاي شبكه را داشته باشد.

ماينرها تراكنش ها را بررسي ميكنند ، تاييد ميكنند و در نهايت در شبكه پخش ميكنند . يكي ديگر از مواردي كه اهميت استفاده از ارزهاي ديجيتال را بيشتر از هميشه ميكند، ايجاد حساب پس انداز و سپرده گذاري با بيت كوين و اتريوم و استيبل كوينهاست. مشهورترين و قديميترين ارز ديجيتال است كه هميشه در كانون توجهات قرار داشته است.

انتظار ميرود در سال آينده نيز شاهد اين موضوع باشيم كه مقرراتي شفاف تر در سراسر دنيا براي استفاده راحت تر از ارزهاي ديجيتال وضع شود، تا در نهايت به شركتهاي فعال در اين حوزه اجازه فعاليت با خيال راحت تري داده شود.

به گزارش وب سايت ارز تودي، درپي افزايش مشاركت سرمايهگذاران جهاني، انتظار داريم در سال ۲۰۲۲، پلتفرمهاي فعال در بازار كريپتوكارنسي كه برنامههاي مديريت ريسك و انطباق قوي را حفظ ميكنند، همچنان موفق باشند.

شما مي توانيد برا كسب اطلاعات بيشتر در اينباره به وب سايت btcyas مراجعه كنيد.


برچسب: كريپتوكارنسي، ارز ديجيتال، رمز ارز، btcyas، ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۴:۰۲ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)