کریپتوکارنسی کریپتوکارنسی .

کریپتوکارنسی

درباره حوزه کریپتوکارنسی بیشتر بخوانیم!

مقایسه رشد مشاغل حوزه کریپتوکارنسی و فناوریهای دیگر به خوبی نشان میدهد که چه پیشرفتهای قابل توجهی در این حوزه رخ داده است. مدیر شرکت تسلا موتورز در سالهای گذشته علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال نشان داده و حتی به تازگی از بیت کوین برای پرداخت وجه خدمات از سوی مشتریان هم پشتیبانی میکند.

همچنین لازم به ذکر است که بدانید ارزش بازار نقره نیز حدود 1.28 تریلیون دلار است و به همین دلیل بیت کوین حدود 2 برابر نقره نقدینگی را به خود اختصاص داده است. اما از آنجایی که ممکن است افرادی نه چندان ثروتمند هم تحت تاثیر این جو قرار بگیرند، من خیلی به بیت کوین خوشبین نیستم. شما میتوانید با استفاده از رمز ارزها، پرداختهای بینالمللی خود را نه تنها در کوتاهترین زمان، بلکه با هزینه بسیار پایین انجام دهید.

سومین و البته نه کماهمیتترین نکتهای که باید قبل از ورود به بازار رمزارز و سرمایهگذاری بر روی آن، مورد توجه قرار بدهید، نوسانات بالای بازار است. البته در کنار انتقال سریع و ساده پول در شبکه برون مرزی، هزینه پایین انجام تراکنشها هم مدنظر سرمایهگذاران قرار دارد. یکی دیگر از مهمترین ویژگیهای رمز ارزها را میتوان هزینه و کارمزد پایین دانست.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت btcyas از مشاوره های رایگان و تخصصی تیم ما بهترین استفاده را کنید. برای اینکار اینجا کلیک کنید.


برچسب: کریپتوکارنسی، ارز دیجیتال، رمز ارز، btcyas، ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۱۷:۵۰ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)